Naujieji LG robotai padės oro uosto keleiviams

2017 07 24 08:59

Pietų Korėja ruošiasi didžiausiam žiemos sporto renginiui šalies istorijoje. Savo ruožtu, kompanija „LG Electronics“ pasiryžo palengvinti Korėjos lankytojų keliones, pristatydama neeilinę inovaciją viename didžiausių pasaulio keleivių centrų – Inčono tarptautiniame oro uoste.

Liepos mėnesį kompanija LG šiame oro uoste eksploatuos robotus – gidus ir robotus – valytojus, kurie padės susiorientuoti bei teiks nuolatinę pagalbą atvykstantiems į Korėjos oro uostą. Robotas – gidas keliaus po oro uostą teikdamas lankytojams reikalingą informaciją ir pagalbą, o robotas – valytojas rūpinsis, kad oro uosto grindys visada išliktų nepriekaištingai švarios.

Naujieji LG robotai padės oro uosto keleiviams

Naujoji LG paslauga pristatoma viename užimčiausių pasaulio oro uostų, todėl tikimasi, kad ji pasieks per 57 milijonus keliautojų.

LG robotuose įdiegta balso atpažinimo programa. Robotai – gidai supranta keturias skirtingas kalbas – korėjiečių, anglų, kinų ir japonų. Prisijungę prie centrinio oro uosto serverio, robotai galės informuoti keleivius apie įlaipinimo laiką bei pranešti, kur yra populiariausi oro uosto restoranai, parduotuvės ir kitos erdvės. Nuskaitęs keleivio įlaipinimo kortelę, oro uosto robotas – gidas vėluojantį arba pasiklydusį keleivį laiku nuves iki išvykimo vartų.

Oro uosto robotas – valytojas įrengtas pasitelkus „LG HOM-BOT“ autonominę technologiją, kuri iki šiol buvo įdiegta buitiniam naudojimui skirtuose LG robotuose. Technologija atpažįsta greta esančius objektus ir prireikus gali jų išvengti. Korėjos Inčono oro uostui pristatomas naujasis robotas yra skirtas tik viešoms ir komercinėms erdvėms. Robotas - valytojas geba aptikti sritis, kurias dažniausiai reikia išvalyti. Šių vietų lokaciją mašina išsaugo savo duomenų bazėje. Galiausiai, robotas apskaičiuoja efektyviausius maršrutus, kaip į reikiamą vietą patekti kuo greičiau.

Šiuo metu LG robotų verslas yra padalintas į du sektorius: buitinį ir komercinį. LG namų robotams priklauso „HOM-BOT“ dulkių siurblys ir naujasis „HUB“ robotas, tuo tarpu LG komerciniam robotų verslui priklauso robotai, skirti naudoti viešose vietose, tokiose kaip oro uostai, viešbučiai ar bankai.

Į viršų | Skyrius: Robotikos naujienos | Autorius: error | del.icio.us | RSS 2.0 sąsaja |

Jūsų komentaras