Pirmąją asmeninių robotų „Pepper“ partiją pardavė per vieną minutę

2015 06 23 08:11

Pirmąją asmeninių robotų-humanoidų „Pepper“ partiją, kurią sudarė 1000 gaminių, įmonė „SoftBank Robotics Corp.“ Japonijoje sugebėjo parduoti per vieną minutę. Vieno roboto, kuris buvo sukurtas bendradarbiaujant su „Aldebaran Robotics SAS“, kaina yra apie 1800 JAV dolerių.

Pirmąją asmeninių robotų „Pepper“ partiją pardavė per vieną minutę

„Pepper“ gali kalbėti, atpažinti žmogaus emocijas, reaguoti į jo nuotaikas ir prisilietimus, taip pat moka atlikti įvairias užduotis. Robotas buvo pristatytas praėjusių metų birželį. Anonso metu „SoftBank“ prezidentas Sonas Masayoshi „Pepper“ apibūdino kaip pirmąjį pasaulyje asmeninį robotą, kuris turi emocijas.

„Šis robotas gali būti skirtingose būsenose, priklausomai nuo aplinkybių ir žmogaus veido išraiškos“, – spaudos konferencijoje tvirtino Sonas Masayoshi. Pasak gamintojų vadovo, humanoidas gali žmogui pakelti nuotaiką, būti aktyvus, o kartais, netgi pajusti vienatvę.

Tikimasi, kad pirmasis tūkstantis klientų, kurie suspėjo užpildyti išankstinį užsakymą internetu, savo robotus gaus liepos mėnesį. Tada užsakymų priėmimas bus vėl atnaujintas.

Inf. šaltinis: TopCom.lt

Į viršų | Skyrius: Robotikos naujienos | Autorius: error | del.icio.us | RSS 2.0 sąsaja |

Jūsų komentaras