Kolonėlės iš Pioneer TS-A6968 elipsių

Pradėkim nuo to, kad žinau, jog elipsės yra free air ir jų vieta auto bagažinėj bei kad į dėžes jų nevalia kišt ;) Bagažinėj jos ir būtų, bet lango gaila, nes neretai mašina Kaune laikoma :D

Taigi kažkada nachaliavai gavau gan seno modelio Pioneer TS-A6968 elipses, kurios dulkėjo lentynoj kelis metus, kol galų gale laiko turėdamas sumasčiau sugrūst į dėžes.
Pioneer TS-A6968

Iš senų lentynų ir televizoriaus dežės mdf plokščių pjaustau sieneles.

11.jpg

Su el. lomdziku skylės daromos. Buvo ką veikt, kol taisyklingą elipsės formą nusibraižiau.
21.jpg

3.jpg

Šiek tiek nušlifuojam nelygius plokščių kampus, kad paskui nesimatytų medžiaga aptempus.
4.jpg

Pirmas paklausymas, na ne stebuklas, bet klausyt galima. Pro visas skyles šnypčia oras :)
5.jpg

Fazikai čia gal ir mažai naudos duoda, bet tebūnie bent dėl grožio įdėti, čia jau kaip koks įprotis darosi… Nuo kaprono siūlų ritiniai panaudoti. O skylėm uždengt nuo kažkokių SSRS laikų durų plastmasiukai.
6.jpg

Skylių užklijavimas iš vidaus su lipalu, taip pat ir dėžės tvirtumas padidėja.
7.jpg

Medžiagos klijavimui neblogai tiko kaučiukiniai klijai rasti sandėliuke. Kimba labai gerai, tik dažnai reikia išmaišyt. Ir po klijavimo dežės dvokė keletą dienų, tai tikrai kambaryj geriau nelaikyt.

8.jpg

Aptraukinėjam medžiaga (irgi nachaliavai gauta). Klijų nepagailėjau, kad medžiaga neatšoktų, kaip jau atsitiko kažkada seniau darytai kolonėlei.
9.jpg

Sietelius ir jų rėmelius nusprendžiau juodais matiniais dažais nupurkšt, nes jau nuo senatvės buvo nublukę, ir visai prie medžiagos nesiderino.

10.jpg

112.jpg

Iš esmės baigta kolonkė.
12.jpg

13x.jpg
Aišku geriau butų dėžės su skaičiavimais, bet iš kur gausi charakteristikas to garsiakalbio, ir išvis elipsės nelabai tam tinkamos. Huh, nors rodos RCL’e mačiau kad elipses į dėžes sukišę turi :D Kas apie garsą, tai gan ryškus, ir kiekio užtenka. Bass’o ne per daugiausiai, bet jos ne tam skirtos. Pakanka kokybės kaip man. Finansai: asmeniškai man išvis nieko nekainavo jas pasigamint, viskas rasta jei ne sandėliuke, tai garaže :)

Dabar reiks kažkokio stiprintuvo, laikinai pajungiau nuo TDA7375A šeriama nuo 12V, šiaip pakankamai neblogai veža, gal net paliksiu taip. Nors pagal garsiakalbių galingumą(~60W dugnais) labiau tiktų 2xTDA7294.

Užmačiau kad jau ne pirmas bandymas šitas elipses sukišt į dežes:

1598894.jpg

pioneer-ts-a6968-elipses-3725778.jpg

Palikti atsiliepimą