Modernus dėvimas LG robotas „CLOi SuitBot“ – žingsnis į naują robotikos erą

2018 08 25 15:49

Kompanija „LG Electronics“ (LG), užsimojusi per ateinantį dešimtmetį tapti pirmaujančia paslaugoms skirtų robotų gamintoja, buitinės technikos ir elektronikos prekybos mugėje „IFA 2018“ pristatys savo pirmąjį dėvimą robotą „CLOi SuitBot“. Kitaip nei anksčiau LG sukurti robotai, tokie kaip „Guide Robot“, „Cleaning Robot“ ir „Serving Robot“, šis nejudės savarankiškai po oro uostų laukimo sales ar viešbučių koridorius – naujasis robotas padės jį dėvinčiam žmogui, sustiprindamas jo judesius ir suteikdamas daugiau mobilumo bei jėgos.

Modernus dėvimas LG robotas „CLOi SuitBot“ – žingsnis į naują robotikos erą

Pernai LG investavo į startuolį „SG Robotics“, kuriantį robotus, kurie padeda įveikti žmogaus kūno ribotumą kasdieniniame gyvenime. Robotas „CLOi SuitBot“ buvo sukurtas bendradarbiaujant su šiuo startuoliu, tyrusiu, kaip dėvimi robotai galėtų pagerinti gyvenimo kokybę. Laisvai besilankstantys sąnariai ir patogus roboto formos prisitaikymas prie naudotojo kojų sudėjimo leidžia su „CLOi SuitBot“ judėti lengviau ir natūraliau, o tai itin sustiprina apatinę naudotojo kūno dalį vaikštant, stovint ar dirbant. Sandaliniai batai bei automatinio prisitaikymo funkcija leidžia žymiai paprasčiau užsidėti ir nusiimti robotą, ir būtent tai išskiria jį iš kitų robotų-egzoskeletų.

Modernus dėvimas LG robotas „CLOi SuitBot“ – žingsnis į naują robotikos erą

Be to, šis robotas gali prisijungti prie kitų LG paslaugų sektoriui skirtų robotų ir tapti išmanaus darbuotojų tinklo dalimi, kuriame suteikiama informacija ir įrankiai, reikalingi tokiose pramonės srityse, kaip gamyba, logistika ir platinimas. Paslaugų rinkai skirti robotai „CLOi SuitBot“ yra kompanijos LG dirbtinio intelekto programos, skirtos komerciniam sektoriui, dalis. Būtent dirbtinio intelekto technologija įgalina robotą „CLOi SuitBot“ mokytis ir tobulėti naudojant biometrinių ir aplinkos duomenų atpažinimą bei analizę. Matuodamas ir vertindamas žmogaus judesius robotas galės pasiūlyti optimalius veiksmus, kurie leis pasiekti didžiausią energijos vartojimo efektyvumą.

„Robotas „CLOi SuitBot“ yra įrodymas, kad esame rimtai įsipareigoję plėsti paslaugų robotų asortimentą tam, kad jie suteiktų didžiausią patogumą ir atneštų inovacijas į mūsų kasdieninį gyvenimą, – teigia Song Dae-hyun, „LG Home Appliance & Air Solution Company“ prezidentas. – Šis robotas yra tik vienas iš daugelio mūsų inovatyvių produktų, paremtų dirbtinio intelekto technologija ir sukurtų tam, kad pagerintų vartotojų patogumą ir atvertų galimybes mūsų robotikos iniciatyvai tapti naujos kartos augimo varikliu.“

Nuo rugpjūčio 31 iki rugsėjo 5 dienos buitinės technikos ir elektronikos prekybos mugės „IFA 2018“ lankytojai galės aplankyti kompanijos LG stendą 18 salėje ir išbandyti naujuosius robotus patys.

Į viršų | Skyrius: Robotikos naujienos | Autorius: error | del.icio.us | RSS 2.0 sąsaja |

Jūsų komentaras