„Login Startup Fair“ šiais metais lankytojams siūlys susikonstruoti savo robotą

2017 05 21 12:51

Gegužės 24–25 d. vyksiantis „Login Startup Fair“ be pasaulinio lygio pranešėjų taip pat žada visą pluoštą kūrybinių veiklų. Viena jų – specialiai įrengtoje techninės įrangos ir išradimų zonoje vyksiančios kūrybinės dirbtuvės, kuriose lankytojai galės susikonstruoti savo robotą, pagroti lazeriniais instrumentais ar pradėti ruoštis Marso kolonizacijai.

Šoje žymiausius šalies išradėjus ir kūrėjus subursiančioje zonoje lankytojai, naudodamiesi robotų konstravimo sistema „Totem“, galės nemokamai susikonstruoti savo robotą, bei išvysti, kaip LEGO robotai gali padėti vykdyti realius eksperimentus, o smalsiausi galės skirti laiko ir išbandyti savo jėgas statant marsaeigį ir taip pradėti ruoštis artėjančiai Marso kolonizacijai.

Techninės įrangos ir išradimų zonoje veikiančiame Iliuzijų muziejuje bus demonstruojami optiniai eksponatai, o kiekvienas norintysis galės išbandyti savo minčių jėgą, pagroti lazeriniais instrumentais. Maker.lt pristatys greičiausią miesto transporto priemonę – elektrinę riedlentę, o 3D vaizdo holografus ir 3D animacijas kuriantys „HoPro“ pademonstruos savo galimybes.

Jau penktą kartą vykstanti „LOGIN Startup Fair“ – nemokama. Šiais metais ji keliasi į „Vilnius Tech Park“. Čia žiūrovų lauks startuolių mugė su virš 60 startuolių iš Lietuvos ir užsienio, konferencija su virš 18 profesionalių pranešėjų, atstovaujančių žymiausius pasaulio startuolius, meistriškumo klasės industrijos profesionalams bei „Vilnius Tech Park“ rezidentai, tokie kaip „Google“, „CG Trader“, „TeleSoftas“ ir kiti.

„LOGIN Startup Fair“ yra VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamas pagrindinis startuolių renginys Vidurio ir Rytų Europoje, kuris šiais metais duris atvers gegužės 24 dieną, t. y. viena diena anksčiau nei pagrindinė LOGIN konferencija.

Į viršų | Skyrius: Robotikos naujienos | Autorius: error | del.icio.us | RSS 2.0 sąsaja |

Jūsų komentaras