„Apple Liam“ – robotas, skirtas išardyti senus išmaniuosius telefonus

2016 08 27 07:20

Kompanija „Apple“ skelbia savo išmaniųjų telefonų perrinkimo reformą, didesnį dėmesį skirdama ekologiškoms medžiagoms ir procesams. Vienas iš pradinių taškų yra robotas „Liam“.

„Apple“ pasiryžusi atnaujinti savo parduotuves, biurus, duomenų apdorojimo centrus bei aprūpinti juos atsinaujinančiais energijos šaltiniais. Ši kompanija taip pat pradėjo kurti dėžutes, skirtas „iPhone“, kurios pagamintos vien tik iš perdirbtų medžiagų.

„Apple Liam“ – robotas, skirtas išardyti senus išmaniuosius telefonus

„Apple Liam“ robotas sukurtas tam, kad greitai ir efektyviai išardytų išmaniuosius telefonus į pagrindines dalis, iš kurių būtų galima išgauti tokius vertingus metalus kaip kobaltas, litis, auksas, varis, sidabras, platina ir volframas.

Kompanijos „Apple“ vice prezidentė Liza Džekson, atsakinga už kompanijos vidaus politiką ir socialines inovacijas, papasakojo apie Apple telefonų utilizacijos programą. Klientai gali atnešti senus mobiliuosius telefonus į kompanijos „Apple“ parduotuves, kurie bus perdirbti pačiu saugiausiu būdu nė trupučio nepakenksiančiu mūsų planetai. Pavyzdžiui, medžiagos ir dalys, paimtos iš nebereikalingų telefonų, jau yra naudojami tokių daiktų gamybai kaip saulės kolektoriai ar grąžtai.

Inf. šaltinis: Robotika.lt

Į viršų | Skyrius: Robotikos naujienos | Autorius: error | del.icio.us | RSS 2.0 sąsaja |

Jūsų komentaras