Vilniuje – jaunųjų išradėjų šventė „Robotiada 2015“

2015 05 22 16:37

Gegužės 22 d., penktadienį Vilniaus „Litexpo“ parodų centre vyksta jau trečioji „Robotiada“, kurią organizuoja VŠĮ „Robotikos Akademija“ kartu su INFOBALT asociacija.

„Robotiada“ – tai varžybos, kuriose gali dalyvauti įvairaus amžiaus mokiniai ir paroda, kurioje profesionalai pristatys robotų galimybes. Renginio tikslas – suvienyti robotikos profesionalus ir mėgėjus bei įrodyti, kad šia veikla gali užsiimti ir mėgautis įvairaus amžiaus asmenys, mergaitės ir berniukai.

Pagrindinis renginio akcentas – pasaulinių robotikos varžybų „FIRST LEGO League“ Lietuvos komandų finalas. Varžybas sudarys trys užduotys: robotų turnyras, projektų konkursas ir vertybių išbandymas (komandiškumo pristatymas).

Kiekvienais metais FFL rengia užduotis skirtinga tema. Šiemtet varžybų dalyviai yra kviečiami svajoti ir teikti siūlymus kuriant Ateities mokyklą – vietą, kurioje ugdymo procesas vyktų veiksmingiau. Kas kitas, jei ne patys vakai geriau žino ko trūksta dabartinėms mokymo įstaigoms.

Visame pasaulyje šiose varžybose dalyvauja daugiau nei 26000 komandų iš net 80 skirtingų šalių. Lietuvoje šiandien turime daugiau nei 70 komandų, o kitamet tikimasi dvigubai didesnio komandų skaičiaus.

Inf. šaltinis: Delfi.lt

Į viršų | Skyrius: Robotikos naujienos | Autorius: error | del.icio.us | RSS 2.0 sąsaja |

Jūsų komentaras