2006-11 mėnesio archyvas

Spam’as komentaruose

2006-11-02 23:29

Tas spamas komentaruose pradeda vėžį įvaryti. Kažin ar daug žmonių spaudžia tas jų kvailas nuorodas..
Bet manau šis reklamos būdas darosi vis mažiau veiksmingas. Aš net iš paštadėžės “spamą” metu tiesiai į šiukšledežę, kurią gyventojai įtaisė šalia :) Kai reikės, susirasiu pati ko reikės, bet nei i langų centrą nei i kitą centrą tikrai neisiu.. iš principo..

Ppažadukai

2006-11-01 00:08

Šiaip, va sedėjau, sedėjau ir prisiminiau, kad viena čia kompanija žadėjo, žadėjo kai kam duot savo gaminius išbandyt, galvojom aprašysim, išbandysim, bus visiem įdomu, ale kaip nėr - taip nėr, nu ir ką čia begalvosi.. N, tarkime, galvokime, kad dra keliauja tie daiktai kažkur, ale, iš esmės, kalbant tarp mūsų, pažadus reik vykdyt greitai, bent jau aš taip darau.
Na, o dabar reiktų kavos, nes pirštai pynasi.

Ruduo, šildymas ir atidaryti langai

2006-11-01 00:03

Ne, nu, žinote, kartais ima pyktis, o gal tiesiog norii pasukti pirštu prie galvos.
Lauke 0 laipsnių, o radijatoriai tokie, lyg už lango būtų -35 šalčio. Bute 26 laipsniai su ventiliacijom, t.y. sėdžiu kaip vasarą, trumpom rankovėm ar dar trumpiau :) , langai atidaryti, o paskambinus į namų priežiūros tarnyba (taip taip, i city service, rubikona :) , užregistravo “gedima”, sakė, kad ateis patikrins (ką čia tikrint kažin).
Spėkit, ar atėjo :)
Išvedžiojimai, kad atseit kas žemiau gyvena, šala ir mokestis už šiluma išsidalins pg plotą, kelia juoka. Kas bus kai pasidrays tikrai -30 už lango? Gal užuolaidos užsidegs, ar radijatoriai išsilydys? Jei dabar ilgiau 3 sekundžių rankos neišlaikysi?
O gal tiesiog dėl vėlai pradėto sezono, nsupręsta iš žmonių visvien paimt pinigus. Ką už savaite gal kokių 150 lt ateis jei ne daugiau? Pakanka jau už „gyvatuka“ už kažkokius nuostolius ar kokį biesa po 60 lt nulupo. Nerašysiu čia negražiu žodžių, bet pagalvosiu