Bendras projekto vaizdas

Kad susidarytumėt šiokį tokį ivaizdį kaip atrodys projektas, dedu foto:

vaizdas iš priekio

vaizdas iš priekio

vaizdas iš nugaros

vaizdas iš nugaros

Tai nėra galutinis brėžinys, todėl vidaus ir kitų paveikslėlių dabar nedėsiu. Dėžėse bus įmontuoti Peerless HDS serijos priešbosiai (vis dar neapsisprendžiu kokie) ir Vifa XT25TG30-04 aukštadažniai. Tikiuosi mėnesio bėgyje nubraižysiu tikslų projekto brėžinį ir bus galima imtis rimtų darbų :)

2 komentarai prie “Bendras projekto vaizdas”

 1. Marius Says:

  Įdomus projektas.Noriu paklausti :

  ar kolonėlių dizainą pats kūrei ar nukopijavai,
  kiek maždaug kainuos projektas,(turbūt darysi 2 kolonėles, kiek kainuos viena?),
  kokiu softu kūrei brėžinius,
  kokie apytiksliai kolonėlės matmenys,
  kokia elektronika bus viduje(greičiausiai stiprintuvo nedėsi :) ,kokie filtrai)
  be galo įdomu kiek dabar jau padaryta?

  Aš ir pats noriu pasidaryti kolonėles , kažką panašaus i floorstandines,dar neapsisprendžiau konkrečiai.

 2. saleen Says:

  Kolonėlių dizainą sugalvojau pats. Tai nėra kažkieno kopija, tiesiog internete prisižiūrėjau įvairių, tiek žmonių darytų, tiek parduotuvių lentynose stovinčių kolonėlių. Taip ir gimė idėja pasidaryti pačiam. Norisi kažko originalaus, išskirtinio, kad nebūtų kažkoks eilinis projektas.
  Projekto savikaina, sunku pasakyt, gal kokie 2500-3000Lt. Bus dvi tokios kolonėlės.
  Brėžiniai daryti su AutoCAD’u, nes galima tiksliai žinot kokie bus detalių matmenys. Ant popieriaus viską susiskaičiuot būtų nemažai problemų :)
  Kaip ir minėjau čia ne galutinis brėžinys, dabar jau baigiu braižyt tai kas ištikro bus gaminama. Šitų kolonėlių (kur dabar įdėta) matmenys su padu būtų buvę 1050×240x430 mm. Būsimos bus šiek tiek žemesnės.
  Viduje bus tik filtrai, nes kolonėlės bus pasyvios. Filtrams tikiuosi neprireiks daugiau kaip antros eilės filtro, plius bus išlygintas impedansas ir šiek tiek sumažintas aukštadažnio jautrumas su L-pad’u. Viskas taip kaip ir normalių kolonėlių filtruose :)
  Po kol kas projektas stovi vietoje, kadangi ne viskas iki galo suprojektuota, nedaug ką galiu daryti. Šiuo metu bandau klijuoti lenktus šonus (foto bus vėliau).

  Kas dar domina prašau klauskit :)

Palikti atsiliepimą