„Parrot SLAM dunk“ – paketas, skirtas bepiločių gamintojams

2017 04 07 10:29

Prancūzų kompanija „Parrot“ pranešė apie naują sukurtą „Parrot S.L.A.M. dunk“ – specialų priemonių rinkinį konstruktoriams, kuris padės bepiločiams skraidantiems aparatams ir kitiems robotams išvengti kliūčių uždarose patalpose.

Į komplektą įeina procesorius „Nvidia Tegra K1“ su „Ubuntu 14.04“ operacine sistema, dvi kameros „žuvies akis“, barometras ir magnetometras. Taip pat yra USB ir HDMI jungtys. Šių technologijų dėka dronai galės autonomiškai apskristi objektus iki 30 m atstumu. Įrangos dėka tiksliai atvaizduojamos vidinių patalpų erdvės. Tokiu būdu, dronas demonstruoja pažangias autonominio judėjimo galimybes.

„Parrot SLAM dunk“ – paketas, skirtas bepiločių gamintojams

Kadangi kompanija „Parrot“ pati gamina bepiločius, būtų logiška, jei visas šias priemones ji taikytų savo produktams, tačiau kompanija turi kitą tikslą – padėti kitų platformų kūrėjams sėkmingai suprojektuoti puikius prietaisus.

Pasak žiniasklaidos, „Parrot“ neketina iš viso šito padaryti didžiulio verslo. Tačiau komplektas gali atnešti daug naudos profesionalių bepiločių ir įvairių robotikos produktų kūrėjams.

Inf. šaltinis: Robotika.lt

Į viršų | Skyrius: Robotikos naujienos | Autorius: error | del.icio.us | RSS 2.0 sąsaja |

Jūsų komentaras