Galingasis robotas-siurblys „Samsung POWERbot Turbo“

2017 02 16 08:57

Kompanija „Samsung“ praėjusių metų pabaigoje pristatė naują robotą-siurblį „Samsung Turbo VR9350“.

Pirma į akis krentanti roboto detalė, tai gan didelė jo kaina, siekianti 1200 dolerių. Tai nemaža suma, lyginant „Samsung“ gaminį su kitais robotiniais siurbliais, tokiais kaip „Neato Botvac Connected“, „IRobot Roomba 960“ ar naujuoju „Xiaomi Mi“. Tačiau pasak kompanijos, modelis „Turbo“ pasižymi keliomis ypatingomis funkcijomis, dėl kurių verta investuoti kiek daugiau lėšų.

Galingasis robotas-siurblys „Samsung POWERbot Turbo“

Visų pirma, tai aukščiausios klasės navigacinė sistema „Visionary Mapping Plus System“, kuri susideda iš 10 daviklių ir kamerų rinkinio, kurio dėka sukuriamas jūsų namo žemėlapis su visomis smulkmenomis. Tada galima lengvai pasirinkti atskiras patalpas, kurias robotas turės išvalyti. Pavyzdžiui, žemėlapyje reikia pažymėti svetainę ir robotizuotas siurblys valys tik ją.

Panašiai, kaip ir „Neato Botvac Connected“, robotas-siurblys „Samsung Turbo VR9350“ pasižymi balso valdymo funkcija, kuri veikia „Amazon Alexa“ sistema. Taip pat nemažiau svarbi funkcija pavadinimu „Valymo Taškas“, kurios dėka ir distancinio valdymo pulto pagalba robotas valys tik tas vietas, kurias nurodysite, pavyzdžiui, durų kilimėlius.

Kitos svarbios charakteristikos: didžiulis siurbimo galingumas – 40 vatų, šiukšlių surinkimo talpa – 0,7 litro, valymo greitis – 32 cm/s, o, taip pat 33 cm šepetys, kuris turi minkštus ir šiurkščius šerelius. Roboto plotis – 35 cm, aukštis – 11 cm, svoris – 3,6 kg. Naujasis „POWERbot“ sugeba saugiai išvengti kliūčių, niekada nenukris nuo laiptų ir keliaus iš vieno kambario į kitą, valydamas įvairius grindų paviršius.

Inf. šaltinis: Robotika.lt

Į viršų | Skyrius: Robotikos naujienos | Autorius: error | del.icio.us | RSS 2.0 sąsaja |

Jūsų komentaras