„Dash“ – robotas kurjeris dirba Silicio slėnio viešbutyje

2015 12 24 08:24

Viešbutyje „Crowne Plaza“, San-Chose mieste, pastaruoju metu darbuojasi robotas „Dash“, kurį sukūrė kompanija Savioke. Robotas greitai pristato užkandžius, dantų šepetėlius ir kitus daiktus, kurių pageidauja viešbučio svečiai.

„Visi žinome, kad kiekviename viešbutyje yra aptarnaujantysis kambarių personalas, tačiau mažai tikėtina, kad žmogus galės išpildyti kiekvieną kliento užgaidą naktis metu, – sako kompanijos Savioke vykdomasis direktorius Styvas Kazinsas. – Tačiau dabar šis poreikis gali būti įgyvendintas.“

„Dash“ – robotas kurjeris dirba Silicio slėnio viešbutyje

Roboto „Dash“ ūgis – 90 cm, svoris – mažiau nei 50 kg. Robotas gali važiuoti vidutiniu greičiu ir savarankiškai judėti iš vieno viešbučio aukšto į kitą, netgi keltis liftu, naudodamas Wi-Fi.

Robotas „Dash“ – tai naujausia kompanijos Savioke autonominio pagalbininko versija, kuri demonstruoja patobulintą autonomijos sistemą ir kitas naujas galimybes. Kai „Dash“ atvyksta į kliento kambarį, jis iš karto praneša, kad atvežė užsakymą, o, po to grįžta į pasikrovimo bazę, esančią viešbučio vestibiulyje.

„Robotas dirba viešbutyje, kuriame yra daugiau nei 300 kambarių. Mes džiaugiamės, kad toks nemažas viešbutis pasirinko mūsų paslaugas ir naudoja robotizuotas technologijas, kad palengvintų klientų ir personalo darbą. Mes tikimės, kad sulauksime įdomių istorijų apie mūsų roboto-pagalbininko darbą“, – sako Kazinsas.

Atsižvelgdami į tai, kaip praeis roboto bandomasis laikotarpis, viešbučių gigantas „Crowne Plaza“ nuspręs, ar ir toliau naudosis šių pažangių technologijų paslaugomis.

Inf. šaltinis: Robotika.lt

Į viršų | Skyrius: Robotikos naujienos | Autorius: error | del.icio.us | RSS 2.0 sąsaja |

Jūsų komentaras