Klaipėdos universiteto robotų konstruotojai – vėl geriausi

2013 11 20 16:07

Klaipėdos universiteto (KU) robotų konstruotojų klubas „Klaipėda University Robotics Club“ savaitgalį puikiai pasirodė Estijoje vykusiose „Robotex 2013“ varžybose.

Varžybose dalyvavo KU Jūrų technikos fakulteto (JTF) Pramonės elektros įrangos ir automatikos magistrantūros pirmo kurso studentas Oleg Lyan, JTF absolventas Martynas Lukas ir Klaipėdos „Aukuro“ gimnazijos moksleivis Augustas Gedgaudas.

„Klaipėda University Robotics Club“ atstovai į varžybas Taline vyko kartu su „Robo-G“ gargždiečių moksleivių komanda.

Abi komandos dalyvavo „MiniSumo“, „iRobot Sumo“, „LineFollower“ kategorijose.

„iRobotSumo“ kategorijoje visas prizines vietas laimėjo lietuviai. „MiniSumo“ kategorijoje KU atstovai turėjo penkis robotus, iš kurių varžybose dalyvavo tik trys, o vienas iš jų, pavadinimu SPRINTER, laimėjo antrąją vietą.

Už pirmas vietas konkurso dalyviams skirtas „iRobot 770“ robotas dulkių siurblys, už antras – 200 eurų kuponai spausdintinių plokščių gamybai. „Man kaip studentui buvo įteikta IEEE (Institute of Electrical and Electronics Egineering) narystė metams už geriausią studentų „MiniSumo“ robotų konstruotojų komandą. Dar dovanų gavome „SolidWorks Student 1 year“ 3D modeliavimo programos paketą“, – sakė O. Lyan.

Klaipėdos universiteto atstovai buvo pirmieji, kurie panaudojo 3D spausdintuvą robotuko gamybai. „Klaipėda University Robotics Club“ dėkoja projektui „Traukinys“ ITCS už pagalbą pritaikant 3D spausdinimo technologiją robotų konstravime.

Inf. šaltinis: Klaipėdos universitetas

Į viršų | Skyrius: Robotikos naujienos | Autorius: error | del.icio.us | RSS 2.0 sąsaja |

Jūsų komentaras